+48 785 924 013 biuro@costka.com

Farby gliniane

Wyświetlanie jednego wyniku

Dostępna w naszej ofercie farba gliniana biała, oferowana w pojemności 5kg, charakteryzuje się wysoką jakością i bezpieczeństwem użytkowania. To farba łatwa w użyciu, stanowiąca aksamitną powłokę zarówno dla ścian, jak i sufitów. Tak jak każdą farbę glinianą można ją wykorzystać do malowania tynków glinianych, wapiennych oraz typowych chłonnych powierzchni – takich jak karton-gips, tynk gipsowy bądź cementowo-wapienny. Z powodu swojej gęstej konsystencji doskonale kryje, dzięki czemu nie blaknie i nie traci z czasem jakości. Proces schnięcia nie przeszkadza jednak w użytkowaniu malowanej przestrzeni, ponieważ naturalne farby gliniane nie oddają zapachu.

Naturalne farby gliniane

Jako doświadczeni przedstawiciele rynku budowlanego, od lat obserwujemy wśród naszych Klientów wzmożony popyt na naturalne produkty budowlane. Nic więc dziwnego, że wreszcie do naszej oferty trafiły farby gliniane. To odpowiedź na zapotrzebowanie Klientów, którzy chcą stworzyć wnętrze swojego mieszkania bądź domu w zgodzie z nurtem ekologicznym, naturalnym. Naturalne farby gliniane wyróżniają się bezpieczną aplikacją, pozbawioną konserwantów. W swoim prostym składzie nie zawiera żadnych sztucznych środków wiążących oraz innych substancji szkodliwych dla zdrowia.

Zalety farb glinianych

Dlaczego warto zainwestować w naturalne farby gliniane? Ponieważ są oddychające, doskonale kryją i cechuje je wysoka wydajność – a to nie wszystkie zalety farb glinianych. Białą farbę dostępną w ofercie można bezproblemowo mieszać z pigmentami z naszej palety, dzięki temu może ona stanowić podwaliny symulacji prawdziwego tynku glinianego na tynku wapiennym. To ważne, jeśli chcemy osiągnąć we wnętrzu standardowego pokoju efekt głębi. Naturalne farby gliniane tworzą efekt przestrzenności. Nie na darmo „przypudrowana” powierzchnia ścian zachowana dzięki farbom glinianym odpowiada obecnie najnowszym trendom wśród architektów.

Farby gliniane w Costka.com

Oferowane na naszej stronie farby gliniane wykonane są z naturalnie występujących glinek i pigmentów mineralnych, które oddają maksymalnie autentyczną barwę. Jeśli interesują Cię nasze naturalne farby gliniane, w tym farba biała, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailem. Jako specjalistom działającym na rynku budowlanym od ponad dekady zależy nam na sprawnej realizacji Twojego zlecenia na wszystkie produkty naturalne dostępne w naszej ofercie, w tym także nowe farby gliniane. Serdecznie zapraszamy!